Зупинити руйнування суглобів вам допоможе «ДИКРАСИН»

0
359

Анатолій, 49 років. Хочу поділитися, як я вилікував свої коліна. Я зварювальник, багато часу провожу на ногах, на холоді, протягах, в незручному положенні, що призвело до тяжкої хвороби колінних суглобів. Я довго лікувався, але поліпшення було не тривале і знову доводилося приймати дорогі ліки, мазі і т.д. Бувало навіть на милиці змушений був ставати. Та одного разу я почув передачу по телебаченню про Дикрасин. І чомусь я повірив і почав його втирати. Втер 3 флакони і відчув значне полегшення, а згодом втер ще 3 флакони Дикрасину і забув про милиці і болі, навіть пританцьовувати почав. Відтоді у мене завжди є черговий флакон Дикрасину. Тож як тільки я відчую болі в суглобах, негайно втираю Дикрасин. І тепер, коли я бачу людей з подібними проблемами суглобів, мені дуже хочеться, щоб і вони відчули корисну дію Дикрасину.

«Дикрасин» рослинний тонік для тіла – це препарат універсальної дії для омолодження шкіри, судин, суглобів і зміцнення імунної системи.

«Дикрасин» являє собою водно-кислотний настій мудро підібраних, екологічно чистих болгарських лікарських трав. При втиранні в шкіру він діє як скраб. Знімає ороговілі клітини, відкриває закупорені пори, тим самим сприяє активним речовинам легко проникати глибоко в тканини і суглоби. Завдяки антиоксидантній дії вітаміну «Р» і таніну зміцнюються кровоносні судини, поліпшується кровопостачання і живлення шкіри і тканин навколо суглобів і хворих місць, усуваються запальні процеси, розчиняються солі і виводяться шлаки, накопичені в організмі, захищає хрящові тканини від руйнування. Завдяки цьому в більшості випадків починають відновлюватися функції суглобів і хребта, поліпшується кровопостачання кінцівок при цукровому діабеті, стимулюються відновні процеси, підвищується тонус, працездатність і омолоджується весь організм. Одним з головних переваг «Дикрасину» є те, що він не впливає на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку, що дозволяє використовувати «Дикрасин» людям з «букетом» захворювань.

Рекомендується при остеоартрозах різної локалізації (гонартроз, коксартроз, плечолопатковий періартрит, артроз плечових суглобів), остеохондрозі і вторинному радикулоневриті, інших больових синдромах і порушеннях функцій суглобів. Застосовується при облітеруючий ендартеріїті і діабетичної ангіопатії судин

«Дикрасин» застосовується зовнішньо (докладніше – дивіться інформацію до застосування). Курс прийому – 18 днів. На курс необхідно 3 флакона. Повторні курси можна проводити через дві неділі.

При локальному застосуванні втирається «Дикрасин» в окремі суглоби легкими масажними рухами один раз на день щодня, поки не настане полегшення.

Головний висновок: «Дикрасин» надає багатогранну, різнобічну дію на організм. Його можна сміливо застосовувати при багатьох проблемах опорно-рухового апарату, серцево-судинної та видільної системи, так як зменшується навантаження на серцевий м’яз внаслідок поліпшення роботи капілярів, що виконують функцію «другого серця» людини, а також з метою профілактики.

Найголовніше в житті – це здоров’я. І якщо ви втратили віру в поліпшення свого стану, пробуйте Дикрасин. Єдина умова: наполегливість і працьовитість. Хіба ваше здоров’я цього не варте?!

«Дикрасин» можна придбати в аптечних установах

ЦІНА 1 УП. В АПТЕКАХ ВІД 85 ГРН.

або замовити в ДП «Гамай» ТОВ «Краків ООД» за телефонами  та  отримати поштою.

(04595) 6-88-59; 6-54-60;

093-098-16-63;

097-221-47-66;

099-508-73-75

Заявки приймаються за вищевказаними телефонами щодня, крім суботи та неділі з 9-30 до 16-00, професійна консультація надається в понеділок і п’ятницю з 10-00 до 15-00.

Офіційний сайти:    www.dicrasin.com.ua    www.dicrasin.com

Висновок Держсанепідслужби МОЗ України №05.03.02-03 / 53579 від 07.12.2015р. Виробник ЕТ ​​«Дикрасин-Димитр Кристи-Георги Кристи», Болгарія.

Перед застосуванням  ознайомитися з інструкцією. Не є лікарським засобом.

Залишити коментар