Журналіст із Черкас випробовує найекстремальніші професії за кордоном

0
95

Журналіст родом із Черкас Валентин Чернявський став учасником програми “Заробітчани”, що стартував 10 квітня на “Новому каналі”. Деталями зйомок хард тревел шоу він поділився із кореспондентом сайту “Інфоміст”.

“Заробітчани” – це логічне продовження програми “Абзац”, в якій до цього і працював Валентин Чернявський. За його словами, раніше темі закордонних підробітків було присвячено рубрику програми. Нині її вирішили розширити до рівня окремого продукту. Суть програми – випробувати на собі різні види роботи за кордоном.

У грудні Валентин приміряв на себе робочі “амплуа” в Азії. Цей випуск можна буде побачити на телеекранах ближче до кінця місяця.

“Спочатку це була Малайзія, потім – Сингапур, Філіппіни і Гонконг. Відрядження триває близько місяця, і за цей час ми знімаємо купу різних професій, перевіряємо на собі, як працюється там, десь далеко, а не в Україні”, – говорить Чернявський.

За його словами, над пошуком роботи займаються не лише команда проекту, а й самі журналісти.

“Інколи знаходимо роботу через Facebook або шукаємо українців, які там , напряму виходимо до якихось роботодавців. Часто попередні домовленості зриваються і вже тут, по місцю шукаємо щось цікаве. Інколи це виходить навіть цікавіше”, – переповідає Валентин Чернявський.

Зокрема, одного разу шукати роботу самотужки Чернявському довелось у Філіппінах.

“Я не володію філіппінською взагалі, а англійську знаю недосконало. Словом, ми з режисером поїхали на автобусну станцію їхати шукати рисові поля. Шукали півдня. Там спека пекельна, 30 градусів, вологість наче в сауні. Я тягав містки із рисом, по коліна в багнюці. Мене попередили, що там повно щурів, змій. Один чоловік спокійним тоном сказав: я тут кобру впіймав, то ти будь обережним. Але здивувало мене найбільше, коли побачив, як працівники, коли їде комбайн, лупашать щурів, які звідти вистрибують, знімають з них шкіру, відривають лапки і кладуть в мішечок, щоб потім з’їсти”, − розповів Валентин Чернявський.

Ще одним випробуванням для Валентина стали зйомки стендапу.

“Я дуже боюсь висоти, а треба було відзняти вхідний стендап про країну. Я вирішив це зробили на зіп лайні, це туристична розвага, що являє собою натягнутий на висоті канат-колію, по якому під дією власної ваги рухається людина, закріплена на ньому за допомогою пристрою, що забезпечує вільне ковзання. Як наслідок, я спочатку кричав, а потім у мене відняло мову, просто паніка була. Зрештою професійні здібності “прокинулись”, і я таки проговорив короткий потрібний текст”, – зазначає Валентин.

Зараз він також перебуває у відрядженні. Цього разу маршрут Валентина – Данія, Швеція, Норвегія і Фінляндія. У Швеції, наприклад, працював різноробочим на виробництві цукерок з лакриці.

“Із екрана телевізора здається, що все легко, але насправді зйомки складні. Можемо по три години лише спати, щоб дістатися до місця призначення”, – зазначає Валентин Чернявський. Прем’єрний випуск програми на “Новому каналі” стартував 10 квітня о 19:00.

Джерело: ВІККА

Залишити коментар