За підлітків, які влаштовують “недитячі” розваги біля черкаського ТРЦ, візьметься поліція

0
102

Компанії підлітків, які постійно збираються  біля зони відпочинку для відвідувачів ТРЦ “Любава”,  розпивають алкоголь, курять та влаштовують бійки.  У соцмережах містяни схивальовані такою поведінкою та  просять посиленіше контролювати поведінку дітей.

Про це пише видання “Вичерпно”.

У пабліку rest_in_cherkassy, написали, що “позавчора там дві дівчини побили битою третю і її забрала “швидка”, а сьогодні побили молодого хлопця”. За словами керівника сторінки Світлани Любченко, такі ситуації відбуваються давно й постійно. Проте на момент прибуття поліції, молодь починає поводитися цілком пристойно. Також вона наголосила на тому, що щось владнати цю ситуацію без втручання батьків важко.

Обурені й працівники торгового центру. Наталія працівниця магазину на території ТРЦ власне, й поширила інформацію про бійку в соцмережах. Жінка розповідає, що вона днями особисто бачила там побитого хлопця, а коли почала це фотографувати, підлітки заявили, що вона не має права цього робити.  Наталія наголошує, що охорона центру в такі справи не втручаються, тому цим питанням мають займатися соціальні служби

За словами прес-офіцера Патрульної поліції Черкаської області Зої Вовк, правоохоронцям відомо про такі факти, тому патрулювання на цій території відбуватиметься у посиленому режимі. При цьому, за її словами, викликів на “102” саме у вказаних чи подібних випадках не було.

“Ця територія теж патрулюється, і коли патрульні туди заїжджають то, звичайно, там все тихо і спокійно, і так як пишуть в соцмережах, ніхто не поводиться. Ніяких провокацій, бійок чи чогось подібного не трапляється”, — пояснила вона.

Очевидно, що вказані користувачами соцмереж факти відбувалися в той час, коли поліцейських на території не було. Якби містяни про такі факти повідомляли відразу, на них би реагували, — зазначила Зоя Вовк.

“Проблема ще й у тому, що дані особи є неповнолітніми, більшості цих дівчат і хлопців — до 16 років. Притягнути до адмінвідповідальності в таких випадках можна лише батьків. Так само як і провести поверхневу перевірку можна лише в їхній присутності — говорить речниця поліції. — Тому наразі з цього приводу ведуться перемовини із ювенальною превенцією.”

Джерело: Zmi.ck.ua

Залишити коментар