ЇЇ життєве кредо-соціальний захист

0
328

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які обрали собі за долю дієвим милосердям допомагати іншим.

     В галузі соціального захисту населення міста Умані успішно працює сильна і мудра жінка Галина Михайлівна Кучер. І вже скоро 20 років, як вона очолює міське управління праці та соціального захисту.  Галині Михайлівні вдалося вивести управління в число кращих на Україні. Колектив під її керівництвом став передовим по втіленню експериментальних галузевих програм, зарубіжного досвіду і втіленню власних авторських розробок в систему соціального захисту, для охоплення всіх верств населення міста від народження, до останніх днів життя.

Долаючи виклики сьогодення, складні політичні і економічні обставини, які склалися в Україні, управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради залишається взірцевим для колег з інших міст України, ставлячи в основу своєї діяльності людину, її потреби, проблеми і якість наданих послуг. Саме над розширенням спектру соціальних послуг та покращенням їх якості наполегливо працює очолюваний Галиною Михайлівною колектив і вона сама.

     Постійно вдосконалюючись сама, вона ні на мить не дає зупинитися своїм підлеглим. Система підвищення рівня професійності і самоосвіти поставлена в управлінні на постійну основу так само, як і пошук додаткових інвестицій, грантів, програм на розвиток структури.

      Завдяки наполегливості керівника, всі працівники стають фахівцями високого рівня, опановують різні напрямки і профілі роботи, адже соціальний працівник в умовах сучасної України, це унікальний спеціаліст, який може надати компетентну консультацію і дієву допомогу майже 90% життєвих проблем та потреб громадян.

      Далекоглядність і вміння не просто бачити, але й передбачати перспективу розвитку галузі, розуміння системи законотворення в державі та формування бюджетів всіх рівнів, багаторічний досвід депутатської діяльності і громадської роботи дозволяють Галині Михайлівні завжди бути на «вістрі» актуальних подій, а подекуди і випереджувати розвиток ситуації, задаючи тенденційний напрямок.

Так було і з запровадженням «єдиного вікна» звернень громадян, роботи мобільних соціальних офісів, організації роботи багатопрофільного Центру соціальних послуг, оптимізації мережі управління та багатьох інших виробничих і організаційних питань, які забезпечують оперативне вирішення проблем уманчан і якісну роботу галузі соціального захисту населення в Умані.

     Сьогодні перед галуззю взагалі і перед її керівництвом зокрема стоять великі завдання, пов’язані з організацією діяльності в умовах децентралізації. Та в Умані вже готові до того, аби надавати якісні соціальні послуги не лише городянам, але й усім мешканцям майбутньої об’єднаної територіальної громади. Це новий виклик часу і нове коло завдань для управління праці та соціального захисту населення та його очільника. Але всі, хто знають Галину Михайлівну, впевнені, робота в нових умовах буде якісною, успішною, і люди будуть дякувати за високий рівень обслуговування, а колеги знову приїздитимуть за досвідом.

   Тож, зі святом Вас, шановна Галино Михайлівно! Натхнення Вам та сили на втілення нових планів і проектів, підтримки від Ваших однодумців і розуміння колег, любові в родині і добробуту та миру в нашій Україні!

img_9586 img_0390

З повагою і найщирішими вітаннями

з професійним святом,

адміністрація та профспілковий комітет

управління праці та соціального захисту

населення Уманської міської ради»

 

Залишити коментар