Вперше працівники “Черкасиобленерго” отримали зарплату без затримки

0
73

Працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримали заробітну плату за квітень з урахуванням заохочувальної частини.

Нині, Товариство виходить із кризового стану та налагоджує стабільну роботу. Як і обіцяв голова правління Олег Самчук всіх робітників забезпечили новим спец одягом та взуттям. Продовжуємо проводити капітальні та поточні ремонти приміщень, розчистку повітряних ліній електропередач. Також велику увагу приділяємо осучасненню сервісних служб з обслуговування споживачів. Це стало можливим завдяки ефективному менеджменту Товариства та злагодженій роботі усіх підрозділів підприємства.

Нагадуємо, що на сьогодні підприємство працює за алгоритмом 13,37% відрахування коштів від всіх надходжень до компанії. ПАТ “Черкасиобленерго” перебуває в судових процесах з найбільшим боржником ПАТ “Азот”, щодо підписання мирових угод та повернення боргу 1млрд 700млн гривень в Товариство.

-Підписання мирових угод – на сьогодні, це головне наше завдання. Тому що, окрім повернення наших боргів в ДП “Енергоринок” ми маємо розвивати підприємство, стабільно працювати, вчасно виплачувати заробітну плату, проводити ремонти, виконувати інвестиційну програму та покращувати якість послуг в цілому. Тож боротьба триває, – наголосив голова правління Олег Самчук.

Зауважуємо, що вперше за останні два роки, працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримали авансовий платіж та заробітну плату за квітень вчасно, відповідно до умов колективного договору.

Про це інформує прес-служба ПАТ Черкасиобленерго.

Джерело: Економіка Сьогодення

Залишити коментар