В Черкасах розстріляли “авторитетного” депутата облради

0
142

В Черкасах розстріляли «авторитетного» депутата Черкаської обласної ради – Сергія Вікторовича Гуру.

Подія сталася вчора, близько 18 години вечора, в самому центрі міста по вул. Хрещатик 221. В будівлі яка здається під офіси, сталося вбивство депутата облради від ВО «Батьківщина» Сергія Вікторовича Гури.

Вбивця – колишній охоронець депутата Микола Гончар пройшов до офісу депутата та розстріляв того з пістолета «ТТ». Також нападник залишив в кабінеті гранату Ф-1 із зірваною чекою яку закріпив між стільцями. Діючий охоронець депутата завдав пострілу по нападнику після стрілянини в кабінеті свого підзахисного. Нині нападник знаходиться в лікарні під охороною.

Вчора до пізньої ночі на місці злочину працювали правоохоронці та криміналістично-експертна група.

На фото Сергій Гура (ліворуч) та Михайло Бінусов

Гура С.В. 1969 року народження, бізнесмен-виходець з буремних 90-х, на останніх місцевих виборах був обраний депутатом за списками ВО «Батьківщина». З лютого 2016 по лютий 2018 року був членом виконавчого комітету Черкаської міської ради та заступником міського голови.

До кінця осені 2017 року входив до команди міського голови, однак останні місяці існування попереднього виконкому фактично перейшов в стан опонентів Анатолія Бондаренка.

Нагадаємо, що за наслідками відкритого політичного протистояння в місті яке триває близько півтора року у вересні 2017 року було вбито депутата міськради Михайла Бінусова який входив до групи підтримки міського голови.

Нині внаслідок нападу вже загинув «авторитетний» представник з протилежного табору протистояння.

Загиблий не вів активного публічного життя, але був «авторитетним» серед вузького кола впливових осіб місцевої політичної еліти.

Також варто відзначити, що прізвище нападника Миколи Гончара фігурувало серед набувачів елітної землі в мікрорайоні Соснівка. Тоді землю отримувало через підставних осіб вище керівництво міста.

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, зловмисник зачинився всередині, не висуваючи жодних вимог. Поліція оточила район та ввела в дію операцію “Заручник”.

До активних дій правоохоронці перейшли, почувши звуки пострілів у приміщенні.

Начальник поліції Черкащини запропонував себе в якості заручника в обмін на людей, які могли знаходитися у приміщенні. Наблизившись до вхідних дверей, де перебував озброєний злочинець, він за допомогою спецпідрозділу затримав правопорушника,
– розповів Князєв.

Під час огляду приміщення поліцейські виявили і знешкодили розтяжку, яка складалася з бойової гранати Ф-1.

Затриманий правоохоронцями зловмисник наразі перебуває у лікарні під цілодобовим озброєним конвоєм.

Обставини, мотиви, а також те, що спонукало вказаного громадянина вчинити це правопорушення, ми з’ясуємо у найкоротший час,
– сказав Князєв.

Він додав, що наразі проводять розслідування за статями про вбивство та про замах на вбивство працівників поліції.

Джерела: Кропива, Телеканал новин «24»

Залишити коментар