УПЦ МП у Черкасах змусили припинити будівництво туалету в парку

0
133

У парку Хіміків у Черкасах припинили будівництво туалету поблизу церкви УПЦ (МП). 7 листопада яму, яку викопували під вбиральну, почали засипати. Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко назвав це маленькою перемогою, повідомляє “Релігія в Україні”

– Можна привітати «Дирекцію парків» з маленькою перемогою. Після трьох тижнів боротьби, яму в парку “Хіміків” церква почала засипати, – написав Володимир Стойко у Фейсбук.

За словами робітників, поблизу церкви мав з’явитися підземний туалет, на будівництво якого міська влада начебто дала дозвіл. Втім, Володомир Стойко зазначає, що такого не могло бути, адже це територія природо-заповідного фонду. Тож щоб зупинити будівництво “Дирекція парків” зверталася до прокуратури, інспекції будівельного контролю, екологічної та муніципальної інспекції.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому церква УПЦ (Московського Патріархату) розпочала будівництво на території самого парку, ії працівники вже вирили котлован. “Ми викликали поліцію і роботи були зупинені, – зазначив на нараді у Черкаській міській раді директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Потім прибув представник церкви і від нього була така інформація, що вони будують підземний туалет, а коли все закопають, то облаштують поверх нього клумбу і ніхто туалету не помітить. І говорили, що начебто міська влада дала на це дозвіл. Я їм сказав, що такого бути не може, адже це парк. Але в п’ятницю будівництво продовжилося”.

На місце було викликано поліцію, але на території будівництва працівники встигли встановити у яму бетонні блоки. “Дійшло до того, що я вимушений був спускатися у яму, ставати на блоки аби завадити роботам”, – зазначив Володимир Стойко і додав, що там намагаються звести щось, що, на його думку, на туалет не надто схоже.

Джерела: ВІККА та Релігія в Україні

Залишити коментар