Убивця з цеглиною в Умані відправив до лікарні чотирьох випадкових перехожих

0
67

Постраждалі перебувають у нейрохірургії з черепно-мозковими травмами.

В Умані зловмисник убив працівницю готелю, а потім вискочив на вулицю і напав на людей. Відомо про щонайменше чотирьох потерпілих, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усе сталося рано-вранці, до початку робочого дня. До готелю вдерся невідомий, коли адміністратор до нього озвалася – він кинувся на жінку з кулаками. Першою тіло жінки на сходовому майданчику біля кімнати адміністратора побачила змінниця через кілька хвилин після нападу. Загиблій було 56 років. “Гарна така, відвідувачі були в захваті”, – характеризують колегу в готелі.

Убивця на цьому не зупинився, вискочив на вулицю, біля закинутої будівлі підібрав цеглину і почав гамселити нею перехожих. На його шляху опинився Олександр, до нього нападник підійшов ззаду. “Два удари в голову. У мене був стрес, я був трохи розгубленим”, – зізнається постраждалий. Чоловіка доправили до нейрохірургії міської лікарні, поруч із ним лежать іще три жертви того ж нападника. Одна з них, 80-річна бабуся, у тяжкому стані. “Дві жінки у тяжкому стані, два чоловіки у більш-менш. Бабушка без свідомості”, – розповів керівник відділення Петро Заєць.

Душогуба схопили свідки нападів, практично в ту ж мить примчали і поліцейські. Копи кажуть, що 37-річний чоловік іще намагався втекти, але коли цого офіційно затримали, то одразу зізнався у вбивстві та пояснив, що з адміністраторкою готелю просто не знайшов спільної мови. Проти чоловіка порушили одразу кілька кримінальних проваджень, невдовзі йому мають обрати запобіжний захід. Експерти В Умані чоловік жорстоко вбив адміністраторку готелю В Умані чоловік жорстоко вбив адміністраторку готелю досліджують його психічний стан здоров’я.

Джерело: ТСН

Залишити коментар