У справі про рекордну партію російських наркотиків в Аргентині фігурує ім’я колишньої черкащанки?

0
74

У справі про аргентинський наркотрафік з’явилося ім’я голови Ради Федерації колишньої випускниці Черкаського медучилища, нинішньої голови Ради Федерації РФ Валентини Матвієнко.

Про це йдеться в показаннях головного свідка звинувачення – співробітника посольства Росії в Аргентині Ігоря Рогова. Російський телеканал “Дождь” ознайомився з протоколом його допиту від 3 грудня 2017 року, передає видання “Патріоти України”.

Рогов працює в посольстві завгоспом з осені 2016 року. Саме він, проводячи огляд школи в листопаді 2016 року, знайшов валізи з кокаїном. Багаж, згідно з матеріалами справи, належав Ковальчуку. Залишити валізи в посольстві йому дозволив колишній завгосп – Алі Абянов. Зараз він також арештований і є фігурантом справи.

“В одній з розмов, наскільки пам’ятаю, в липні 2017 року, Ковальчук запитав “як там мої валізи?”, – йдеться у свідченнях Рогова, – Це був перший раз після листопада 2016 року, коли він заговорив про це, очевидно, вважаючи, що я повинен знати про них від Абянова. Я зробив вигляд, що здивувався, бо Абянов говорив мені про коробки, а не про валізи, і уточнив у Ковальчука: “там все-таки валізи, а не коробки?”. На це він мені відповів, що так, насправді там валізи, в яких його речі, речі Абянова і навіть “речі Матвієнко”, маючи на увазі, очевидно, голову Ради Федерації Матвієнко В. І.”.

Представники Матвієнко поки не прокоментували “Дождю” зазначену інформацію.

Джерело: Прес-Центр

Залишити коментар