У Смілі внаслідок вибуху мобільного телефона у квартирі сталася пожежа

0
162

4 грудня до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини звернулася з заявою громадянка про те, що в її квартирі стався вибух мобільного телефону. На місце виклику був направлений черговий інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС. По прибуттю до місця пригоди було встановлено, що пожежа розпочалася у житловій кімнаті о 4 годині ранку на дивані, де спала дитина. Внаслідок пожежі було пошкоджено диван, телефон та зарядний пристрій до телефону. Орієнтовні прямі збитки від пожежі склали 6 000 грн. Причина пожежі – аварійний режим роботи електротехнічного пристрою, інформує провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.

Смілянські рятувальники звертаються до мешканців:

«Шановні громадяни! Запобігання пожежам у нашому житлі — справа всіх і кожного. Будьте обережні з вогнем. Дотримуйтесь елементарних правил пожежної та особистої безпеки. Пам’ятайте, що небезпечно курити у ліжку у нетверезому стані. Дуже часто саме з цієї причини у диму і полум’ї гинуть люди.

Не користуйтесь пошкодженими електророзетками, саморобними подовжувачами; не залишайте без нагляду в помешканнях увімкненими в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі тощо. Слідкуйте за дітьми, адже частою причиною пожеж стають їх пустощі. У разі виникнення пожежі негайно повідомте Службу порятунку за телефоном “101”, спокійно вкажіть адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей, своє прізвище та організуйте зустріч пожежних автомобілів».

Джерело: Газета “Сміла”

Залишити коментар