У поліції розповіли про деталі вбивства черкаської таксистки

0
255

Начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий розповів про деталі вбивства таксистки, яка зникла 8 січня. Тіло виявили сьогодні в лісовому масиві за 18 км від Сміли.

– Жінка займалася приватним бізнесом, працювала в цю ніч із вечора до ранку, додому не повернулася, на телефонні дзвінки не відповідала. До правоохоронців звернулася дочка загиблої. На місце виїхала слідчо-оперативна група, було введено план перехоплення автомобіля “Мерседес”. При відпрацюванні прилеглої теритоії було знайдено в Черксах транспортний засіб. Було ретельно опрацьовано місце події, по доказах було видно, що був вчинений злочин. Було перевірено низку відеокамер, встановлено свідків, опрацьовані оператори мобільного зв’язку. У той же день день працівники поліції та нацгвардійці провели оперативні пошукові заходи як в Черкасах, так і на Смілянщині. Було задіяно водолазів. Через 2 доби працівники оперативного блоку отримали інформацію про особу, яка могла скоїти цей злочин, – розповів Лютий.

Спочатку затримали одну особу, потім – затримали спільника. У злочині вони зізналися. За 18 км від міста Сміли знайшли тіло місцевої жительки.

Кримінальне провадження відкрили за Ст 115 ККУ та 289.

Про причину смерті правоохоронці говоритимуть лише після проведення судмедекспертизи. Слідчі дії тривають і на місці злочину. Про мотиви вбивства, знаряддя правоохоронці інформувати не поспішають, мовляв, точні висновки можна робити лише після висновків експертиз. Кажуть, будь-які поспішні висновки можуть бути на руку підозрюваним. Останнім вже надали державний захист.

Правоохоронці спростували і попередні висловлювання в Інтернеті щодо знайдення тіла напередодні в річці. Зараз триває етап документування та збирання доказів, лише по завершенні всіх процедур слідчі повідомлять більш детальну інформацію.

На брифінг до керівника поліції прийшов брат загиблої. Він розповів, що його сестра не була конфліктною людиною, тож найбільш імовірно особистих ворогів не мала. Подякував правоохоронцям за проведені заходи щодо пошуків тіла, однак обурився, що про остаточну загибель рідної людини дізнався із Фейсбуку, а не від правоохоронців.

Джерело: Дзвін

Залишити коментар