У черкаському дитсадку отруїлися діти. Оголошено надзвичайну ситуацію

0
179

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за період з 14.02 по 15.02.2018 з Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР надійшло 3 екстренних повідомлення  про випадки харчової токсикоінфекції серед вихованців дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) комбінованого типу №89 гр.1 «Віночок» Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Тараскова,8).

Станом на 15.02.2018 троє хворих дітей з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція», госпіталізовані до Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР, де їм надається відповідна медична допомога.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

 

У коментарі “Антені” т. в. о. директора міського департаменту освіти і гуманітарної політики Максим Шадловський повідомив, що у  Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію. Зокрема, він зазначив, що 14 лютого трьох дітей віком до трьох років ДНЗ №89 “Віночок” було госпіталізовано до інфекційної лікарні із симптомами харчової токсико-інфекції. Наразі двох пацієнтів уже виписали додому.

Наступного дня у дошкільному закладі проведено санепідемічні та дезінфікуючі заходи, взято проби для досліджень з навколишнього середовища та у персоналу. Згідно з попередніми результатами досліджень збудником захворювання є норовірус, тобто харчова токсична інфекція.

У зв᾽язку з цим ситуацію класифіковано як надзвичайну. Джерело інфекції поки що не встановлено, остаточні результати усіх досліджень стануть відомі 21-22 лютого.

Джерела: Антена, Дзвін

Залишити коментар