У Черкасах півсотні нових патрульних поліцейських склали присягу українському народу (ФОТО)

0
54

У день другої річниці створення патрульної поліції у Черкасах, 1 березня, сорок троє чоловіків і семеро жінок стали патрульними та присягли на вірність українському народові,передає кореспондент vikka.ua.

П’ять з половиною місяців тривала підготовка до служби. За цей час поліцейські планували понад 40 предметів. На початку заходу хвилиною мовчання патрульні вшанували загиблих під час служби побратимів.

“Рівно два роки назад перші 250 поліцейських склали присягу на вірність народу України. За ці два роки було багато поразок і досягнень. Ми багато навчалися. І сьогодні новим патрульним хочеться побажати міцного здоров’я, витримки і терпіння та щоб вони завжди поверталися до своїх рідних живими та неушкодженими”, – сказав начальник управління патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба.

За здобутки очільник Черкаської області Юрій Ткаченко та заступник міського голови Ігор Кривошеєв нагородили патрульних Почесними грамотами та почесними відзнаками Черкаської ОДА та Почесними подяками міської ради і цінними подарунками.

Нова патрульна Людмила Тітаренко педагогічний стаж змінила на дитячу мрію.

“Я хотіла ще після школи вступити до Донецького інституту внутрішніх справ, але трапилося так, що я пішла по іншому напрямку. Наразі в тридцять мрія збулася, – розповідає жінка. – Мене підтримує мій чоловік, дитина та рідні, а також мій батько сам знаходиться в зоні АТО наразі, оскільки є військовим”.

Людмила додає, що найважчим було усвідомлення дійсності, що все в реальних ситуаціях від практики досить таки відрізняється.

Джерело: ВІККА

Залишити коментар