У Черкасах обрали нових секретаря міськради та склад виконавчого комітету

0
358

Черкаські депутати обрали нового секретаря міськради. Ним став представник ВО “Свобода” Ярослав Нищик.

“За” проголосували 26 депутатів. Відмовились від участі в голосуванні депутати від Партії вільних демократів і БПП “Солідарність”. Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що одразу підписав проект рішення і привітав Нищика. Попередник Нищика Олександр Радуцький потиснув руку новому секретареві.

Анатолій Бондаренко запропонував проголосувати пакетом за новий склад виконкому у складі 11 осіб, 5 з них – його заступники.

Так, до нового виконкому було подано кандидатури заступників – Людмили Бордунос (від “Самопомочі”), Юрія Ботнара (ВО “Свобода”), Ігоря Коломойця (ВО “Свобода”), Ігоря Кривошеєва (ВО “Черкащани”) та Ігоря Волошина (ВО “Батьківщина”). На громадських засадах – Сергій Амброс, Ігор Зайчук, Олександр Поліщук та ще одна представниця “Свободи” Діана Тяско.

Черкаські депутати проголосували за новий "свободівський" виконком

Крім того, до складу виконкому депутати внесли зміни та додали новообраного секретаря міськради “свободівця” Ярослава Нищика.

За проект рішення проголосували 26 обранців, 10 утрималися.

“Я хочу привітати новий виконком. І привітати з новим рішенням – прийняття тарифів на перевезення в громадському транспорту у місті Черкаси, яке чекає вас на найближчому засіданні. Для вас настав відповідальний час”, – заявив із трибуни Олександр Радуцький.

Нагадаємо, раніше міський голова неодноразово наголошував про те, що для нормальної роботи виконавчого комітету достатньо всього двох заступників, однак врешті змінив свою думку.

Засідання сесії охороняє понад сто поліцейських.

Кілька кордонів перевіряють документи в присутніх на другому поверсі, де відбувається голосування.

Одразу кілька депутатів пояснили Громадському, що такі заходи безпеки пов’язані з інцидентом, що відбувся минулого тижня під час громадських слухань і голосування за міський бюджет.

Тоді кілька десятків представників «Національних дружин» та пов’язаної із ними партії «Національний корпус» під час засідання вимагали від депутатів якнайшвидшого затвердження бюджету міста.

Джерела: ІнфоМІСТ, ВІККА, Громадське

Залишити коментар