Студентом бути – справжнє свято!

0
234

Молоді, винахідливі, енергійні, і так уже повелося, постійно голодні! Звичайно, все це про студентів.

17 листопада в Україні відзначають Міжнародний день студента. Це особливий день для всіх, хто закінчив школу та продовжив навчатися. Студенти – це надія і опора держави.

Ірина, студентка 3 курсу, говорить, що роки проведені у ВУЗі найкрутіші. «Для мене студентські роки – це найяскравіший період в житті. Крім знань, нас вчать бути відповідальними та готують до дорослого життя! Студентські роки треба прожити так, аби  потім було дійсно що пригадати», – ділиться своїми думками молода дівчина.

Традиційно у всіх навчальних закладах проводять розважальні заходи.  Цьогоріч на Черкащині популярними стали різноманітні акції, флешмоби, святкові дискотеки тощо.

Ректори найвідоміших  черкаських ВНЗ щиро привітали студентів.

«17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це  – Міжнародний день студента.  В цей день бажаю Вам, дорогі студенти, здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх ваших починаннях!

Сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика цих років.

Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Щастя Вам, злагоди й любові, дорогі студенти!», – в.о. ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор.

«Вітаю розумних, ініціативних, талановитих, креативних студентів Черкаського національного університету з Міжнародним днем студентів! Бажаю любити, творити, здобувати нові вершини, прославляти рідний університет, свій край і Україну! Будьте здорові і щасливі, будуйте своє життя в мирній і незалежній державі! Ви достойні найкращого майбутнього»,  – пише Олександр Черевко, ректор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

«Бажаємо, щоб ваше життя переповнювали яскраві та різноманітними радісні події! Нехай у ньому буде місце і для навчання, і для наукової діяльності, і для активної роботи, і для розваг та відпочинку! Будьте здорові, успішні та щасливі!», – приєдналася до привітань в. о. директора Черкаського інституту Наталія Рогова

Аліна Лисенко

Залишити коментар