Сміла на Черкащині знову без тепла, містяни перекрили дорогу

0
119

Черкаська влада не може вирішити проблему безперебійного забезпечення міста теплом

1 лютого, за вказівкою ПАТ “Черкасигаз” у Смілі на Черкащині відімкнули від газу всі котельні. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Сміла.UA.

Містяни натомість перекрили автодорогу “Київ – Дніпро”, яка проходить містом. Протестна акція відбулася біля міського парку культури та відпочинку. Там були зупинені та заблоковані автомобілі та автобуси, які рухалися по дніпровській трасі.

Такі радикальні та рішучі дії містян спричинені тим, що переговори секретаря міськради Костянтина Синьогуба в Черкаській облдержадміністрації, де мало вирішуватися питання відключених напередодні котелень № 4,7,12,25, завершилося нічим. В.о. міського голови Сміли на знак протесту залишив засідання в ОДА.

Тож смілянські активісти дізнавшись, що ситуація не змінилася і їх продовжують змушувати взяти 200 мільйонів боргу на себе (радять скликати сесію та підписати угоду про реструктуризацію цих коштів), вийшли та перекрили дорогу державного значення, аби привернути увагу до цієї проблеми. Обіцяють стояти, доки їх не почують.

Нагадаємо, що у Смілі на Черкащині зірвали початок опалювального сезону. Станом на ранок 6 листопада у місті працювали тільки дві котельні. 8 листопада в одинадцяти школах міста призупинили навчання через відсутність теплопостачання. А вже 13 листопада мешканці Сміли вже збиралися перекривати вулиці міста, вимагаючи подати тепло в помешкання. Станом на 16 листопада було запущено 10 з 21 котелень.

Джерело: Depo.Полтава

Залишити коментар