На Черкащині розпочали розслідування щодо недобросовісного ремонту дороги, який призвів до смертельної ДТП

0
165

У Черкаській області розпочали досудове розслідування за фактом порушення норм та стандартів під час ремонту дороги, що призвело до смертельної ДТП.

Про це інформує прес-служба прокуратури у Черкаській області.

Установлено, що службові особи товариства під час виконання ремонтних робіт й часткового зняття асфальтобетонного покриття дороги по вул. Героїв Холоднорцяв у м. Сміла допустили порушення правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, які спричинили дорожньо-транспортну пригоду та смерть потерпілого.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення.

Cанкція ст. 288 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Джерело: Zmi.ck.ua

Залишити коментар