Черкаський «Азот» виплатить борг 1,7 млрд грн обленерго за 7,5 років

0
59

ПАТ “Черкасиобленерго” та ПАТ “Азот” погодили реструктуризацію боргу заводу за спожиту енергію. Про це “Черкасиобленерго” повідомила на своєму сайті.

 

«На сьогодні нам вдалося домогтися від керівництва ПАТ «Азот» піти на поступки та погодити реструктуризацію на всю суму заборгованості, що складає 1 млрд 700 млн, відповідно до побажань представників ДП «Енергоринок». А також,  досягти зменшення терміну сплати до 7,5 років. Тобто, ті ж самі 9,4 млн щомісячно впродовж  двох років, до 2020. З 2020 року по 22 млн. грн. щомісячно і в кінці семирічного терміну сплати по 32 млн. грн. щомісячно по сплаті заборгованості, плюс  100%  оплати за товарну продукцію.  Якби мирові угоди були підписані ще в липні 2017 року,  наразі ПАТ «Черкасиобленерго» могло б отримати близько 100 млн від існуючої заборгованості ПАТ «Азот».

Повідомляється, що проект мирових угод між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот» обговорювався більше року. В червні минулого року проекти вже були узгоджені з ФДМУ, Черкаською ОДА та ПАТ «Азот». Реструктуризація заборгованості на оплату 9,4 млн  — щомісячно впродовж десяти років. На той час розрахунки велися від суми заборгованості у 1 млрд  200 млн.

ПАТ «Азот» у квітні 2018 року вже сплатив 9,4 млн.грн. в рахунок погашення заборгованості за графіками розстрочення згідно з мировими угодами.

Джерело: Інфоіндустрія

Залишити коментар