Черкаські ОСББ завчасно “утеплюються в кредит” та повертають до 70% його вартості

0
52

Черкаські ОСББ активно взялися за освоєння бюджету, що виділений на отримання компенсації по державній програмі енергозбереження на цей рік. Так, “теплий  приватбанківський кредит” вже розпочав свою роботу в трьох черкаських ОСББ.

“Сьогодні ОСББ може за допомогою ПриватБанку отримати компенсацію частини кредиту від держави – до 40% вартості, а за наявності одержувачів субсидій – до 70%, – розповідає керівник напрямку активних операцій МСБ Черкаської філії ПриватБанку Єрмоліна Олена. – Крім цього, існує можливість отримання додаткової компенсації від обласних і місцевих програм. Участь відразу в двох програмах значно здешевлює кредит для ОСББ. Відтепер у рамках державної програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть отримати кредит до 2 млн грн, а строк погашення пільгових позик продовжено до 5 років”.

Пакет документів для отримання “теплого” кредиту регламентований постановою Кабінету Міністрів України. Протягом усього процесу розгляду заявки працівники ПриватБанку супроводжують клієнта, консультуючи з будь-яких питань в оформленні документів.

У рамках програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть здійснити:

  1. Заходи щодо утеплення будинку:
  • придбання теплоізолюючих матеріалів з термоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаменту;
  • придбання та встановлення двокамерних енергоефективних склопакетів у вікнах, розташованих у місцях загального користування;
  • придбання та встановлення дверей для місць загального користування (у тому числі під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ).

2.  Система опалення/вентиляції:

  • облаштування або ремонт індивідуальних теплових пунктів;
  • придбання приладів обліку теплової* енергії і води (гарячої та холодної), регуляторів теплового потоку за погодних умов, включаючи вартість їх встановлення;
  • система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання.

3. Інші заходи по підвищенню енергетичної ефективності:

модернізація систем освітлення місць загального користування (зокрема, заміна електропроводки, ламп та патронів до них, встановлення систем автоматичних вимикачів).

Теплий кредит для ОСББ -це запорука затишної зимівки черкаських родин.

Джерело: Zmi.ck.ua

Залишити коментар