ЧДТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ”

0
39

        Доброго дня. Звертається з питанням мама цьогорічного випускника школи. Сьогодні дитина зареєструвала електронний кабінет. Чи потрібно їй подавати надалі електронні заяви на вступ до внз з 12 липня, якщо ми будемо вступати за спеціальними умовами (можливими умовами переводу на бюджетні місця), подавши до закладів посвідчення батька нашої дитини, як учасника АТО? В якому вигляді (електронному чи письмовому) і в які строки подавати документи на вступ до внз?

         Шановна пані Наталіє! Ваша дитина (за наявності документів, що підтверджують статус дитини учасника бойових дій) подає документи в електронній формі і може вступати на бюджетні місця на загальних підставах. У разі неуспіху вступник має право на переведення на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому Умовами прийому, якщо буде зарахована на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або закриту конкурсну пропозицію (абзац сьомий пункту 1, абзац четвертий пункту 12 розділу VІІІ Умов прийому). Не забудьте при цьому подати документи, що підтверджують статус дитини учасника бойових дій. Переведення можливе в разі, якщо отриманий вступником конкурсний бал менший мінімального, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом не більше ніж на 10 балів (на 20 балів визначених у Переліку спеціальностей (Додаток 2 до Умов)), друга категорія переведення (абзац третій пункту 3 розділу ХІІ Умов) . З повагою, Олег Шаров

Залишити коментар