Більше танців та оркестр – чим цьогоріч здивує Бал краси та добра (ВІДЕО)

0
130

Організаторка щорічного Балу краси та добра Гоар Рубенян  розповіла чим саме вирізнятиметься цьогорічний Бал від попереднього та які сюрпризи чекають на черкащан.

Такий бал цьогоріч у Черкасах проходитиме втретє. Цього разу він буде дещо відрізнятися від попередніх. Зокрема, трохи змінилася концепція і структура проведення заходу.

– Основні моменти, такі як благодійний аукціон і танці, залишаться, — каже Гоар. — Однак цього разу будуть зміни в плані самого проведення. Буде більше шоу, більше концертної програми, оркестр із 30-ти осіб. Це має бути дуже красиво і ефектно, — говорить оргнізаторка. —  А якщо встигнемо пошити костюми, то будуть ще й діти-ходулісти, які фотографуватимуться з гостями. Такого ніколи ще не було.

Крім того, цього разу планують додати танців, адже це все-таки бал.

– Чула багато відгуків про те, що людям хотілось би танцювати, але вони соромляться. Тому цьогоріч дещо зміниться структура. Будемо намагатися робити так, щоб танцювали якомога більше людей. Ми намагаємося спланувати все так, щоб ніхто не соромився, тому, можливо, залучимо до танців професіоналів, адже часом людям хочеться танцювати, але їм хотілось би, щоб хтось на цьому наполіг чи щоб у парі був професійний танцівник. Словом, поки що це секрет, — говорить організаторка.

Захід недарма носить назву Бал краси та добра, адже його мета – не тільки розважальна, а й благодійна. Цього року вже традиційно зібрані кошти підуть на допомогу дитячому відділенню обласного онкологічного диспансеру. Що саме буде закуплено залежить від суми. Можливо, це будуть медикаменти, які завжди потрібні у відділенні, ремонт якогось приміщення чи щось подібне. Волонтерам дадуть список потреб і вже з них виберуть, у що саме вкласти кошти.

Джерело: Вичерпно

Залишити коментар