«Азот» виплатив «Черкасиобленерго» поточну заборгованість

0
142

ПАТ «Азот» заплатив поточну заборгованість за спожиту електроенергію. Про це заявив Євген Лут на сесії міськради. Проте він зауважив, що підприємство досі перебуває у важкому стані і ситуація повністю не вирішена.

– Ми не проти працівників «Азоту», ми стояли за свої права, бо не було іншого виходу. Але ситуація ще не вирішена, — сказав Лут. — Якщо не будуть вжиті відповідні заходи, то в січні «Черкасиобленерго» припинить своє існування.

Також він зробив заяву, що виплачена заборгованість була виключно завдяки вжитим працівниками обленерго заходам. Зокрема, Лут нагадав за наметове містечко, яке вони розбили під «Азотом»:

– Наметове містечко особисто розвалив директор «Азоту» зі своєю охороною. Був такий випадок: стояв намет, у якому була «буржуйка». В цьому наметі знаходився працівник «Черкасиобленерго». Він не встиг вилізти з палатки, коли його почали замотувати разом із нею. Ледь встиг вискочити. Нагадую, там була буржуйка, він міг згоріти, — розповів Євгеній Лут про розгон наметового містечка.

Джерело: Вичерпно

Залишити коментар